Zahrada (760m2) s chatou Tachov

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji oplocenou zahradu se zahradní chatkou v Tachově. Celková výměra zahrady je 610 m2, užitná plocha chaty je cca. 18 m2. Dále je k prodeji ⅕ společné přístupové cesty o výměře 149m2.

Předmětem prodeje je zděná patrová chata, do které je zavedena elektřina. V přízemí chaty je obytná místnost s gaučem, stěnou, stolem se židlemi, patro je vhodné k uskladnění nářadí a po úpravě i k přespání. Součástí chaty je sklep, do kterého se vchází přímo z obytné místnosti.
Zahrada je bohatě osázená ovocnými stromy a keři a vytvořeny záhony. Na zahradě se nachází jezírko a betonová vodní nádrž, ze kterých je možno čerpat vodu na zalévání. Dále je zde box na nářadí, kompostér, houpačka. Součástí prodeje je sekačka na trávu, čerpadlo na vodu a plastový stůl se židlemi.

Zahrada je oplocená a mezi sousedy osázená keři, což zajišťují soukromí. Velkou výhodou je poloha a orientace zahrady na jih. Parkování je možné přímo před zahradou.

Přístupová komunikace je v majetku Státního pozemkového úřadu a bude se v budoucnu prodávat jednotlivým vlastníkům zahrad.
Koupi zahrady lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma pomůžeme zprostředkovat. Doporučuji prohlídku zahrady. Více informací u realitního makléře.

920 000 Kč
Č.zakázky: AS04/2023
Lokalita: Tachov
Město: Tachov
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Elektřina: 220
Voda: studna
Plocha: 759 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -