Zahrada (1225m2) s chatou v chatové oblasti Selmice, Zbrašín

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zahradu s chatou v chatové oblasti Selmice, 1 km jižně od Zbrašína, okr. Louny. Celková výměra zahrady je 1225 m2, užitná plocha chaty je cca.100 m2.
Předmětem prodeje je zděná patrová chata, do které je zavedena elektřina, voda zavedena není (k dispozici u nedaleké studánky), odpad je sveden do jímky. V přízemí se nachází dílna, komora a chodba se schodištěm ústícím do obytné části prvního patra. Zde se nachází zádveří, ze kterého je přístupná kuchyň a obývací prostor chaty. Z obývací místnosti je balkonovými dveřmi přístupný balkon s ochozem. Vytápění chaty je centrálně umístěným zděným krbem. V současné době je objekt několik let nevyužívaný a je ve stavu úměrném stáří. Chata se prodává se stávajícím vybavením.
Součástí prodeje jsou tři dřevěné kolny sloužící k uskladnění nářadí.
Velkou výhodou je poloha a orientace zahrady s výhledem do okolí a možnost rekreace v klidné oblasti s dobrou dostupností do Prahy.
Koupi zahrady lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma pomůžeme zprostředkovat. Doporučuji prohlídku zahrady. Více informací u realitního makléře.

1 950 000 Kč
Č.zakázky: AS37/2022
Lokalita: Zbrašín
Město: Zbrašín
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Vnitřní dispozice: 3+1
Balkon: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: jímka
Elektřina: 220
Voda: ne
Plocha: 1225 m2
Užitná plocha: 100 m2
Zastavěná plocha: 60 m2
Obytná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1174 m2