Skvělá dojezdová vzdálenost do města

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům v okrajové části obce Hroznová Lhota vzdálené pouhých 7 km od Veselí nad Moravou. Přírodu tak máte na dosah a ve městě přitom budete za cca 7 min.
Samostatně stojící částečně podsklepená dvoupodlažní nemovitost z r. 1962 je umístěna na oploceném rovinatém pozemku o celkové výměře 802 m² v klidné části obce označované místním názvem “Zelničky”.
V I. NP domu se nachází vstupní chodba se schodištěm do II. NP, na dvůr a do sklepa, obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou, koupelna a samostatné WC. Ve dvorním křídle domu byl v 90. letech přistavěn další pokoj. Na pokoj navazuje dílna a venkovní posezení.
II. NP domu nabízí obývací pokoj, ložnici, pokoj pro hosty, kuchyň, koupelnu, chodbu a komoru.
Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci, elektřinu i plyn, chybí připojení na veřejný vodovod. Dodávka vody je zajištěna z vlastní studny umístěné ve dvorním traktu. Vytápění domu je ústřední plynové. Dům je osazen dřevěnými dvojitými okny s venkovními plastovými roletami, není zateplen.
Po pravé části domu se nachází průjezd do dvorní části, ve které je umístěna garáž se sklepem, udírna a chlév.
Nemovitost je v původní stavu, avšak průběžně udržovaná.
V obci čítající cca 1200 obyvatel je velmi dobrá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, potraviny, smíšené zboží, lékař, pošta, apod.
V případě vašeho zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

3 690 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 22H253RD
Lokalita: Hroznová Lhota
Město: Hroznová Lhota
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 802 m2
Užitná plocha: 243 m2
Zastavěná plocha: 243 m2
Obytná plocha: 222 m2
Plocha pozemku: 559 m2
Energetická náročnost:G