Sklep ve vinařské oblasti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji vinný sklep s ubytováním v žádané lokalitě Pod Dubňanskou horou v tradiční vinařské obci Mutěnice. Sklep prošel velmi rozsáhlou a zdařilou rekonstrukcí (výměna rozvodů el. energie, vody, odpadů) byla zhotovena nová fasáda a vybudována přístavba.
Hlavní vstup do kvelbeného sklepa o velikosti cca 7,5 x 3 m je přes lisovnu. Z lisovny je vstup do příruční koupelny se sprchovým koutem a WC. Dále je zde situováno schodiště do druhého NP, kde je vybudováno plnohodnotné ubytování o velikosti 2+1 (32 m²), koupelnou a WC. Z obývacího pokoje vede vstupní schodiště do zahrady.
Celková užívaná plocha nemovitosti je cca 104 m². Příjezd je po asfaltové komunikaci.
Za sklepem je garáž o velikosti cca 16 m² na parkování zemědělské techniky a dále pozemek o rozloze 2042 m² s vysazenou vinicí s cca 1.200 hlavami. Stáří vinice je cca 45 let. Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
Cena v RK
Č.zakázky: 20H080SK
Lokalita: Mutěnice
Město: Mutěnice
Typ objektu: Malé objekty, garáže
Druh: jiný
Plocha: 2287 m2
Užitná plocha: 104 m2
Zastavěná plocha: 32 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -