Romantická vila s příběhem

S výhradním zastoupením majitele si Vám dovolujeme nabídnout vilu, která vás nadchne svým romantickým duchem.
Vila byla postavena v neoklasicistním slohu v 90-tých letech 19. století, pro nejmladší z dcer drahotušského mlynáře. Nachází se 5 min. od centra v klidné vilové čtvrti obklopena zahradou. 10 min. chůze od přírodní rezervace Hůrka s nejhlubší zatopenou propastí na světě. 1/4 kilometru je do malebných komorních lázní Teplic nad Bečvou.
Jedná se o samostatný, jednopodlažní rodinný dům, částečně podsklepený. V přízemí se nachází velký obývací prostor s jídelnou a krbem, samostatná kuchyň s okny a velkou spižírnou. Dále se zde nachází 4 samostatné pokoje, 2 koupelny + garsonka o velikosti 1+kk s vybudovaným patrem na spaní, se samostatným vchodem, parkovací plochou. Půdní prostory tvoří jeden zastřešený prostor, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku. Je zde krásný výhled na centrum města. Objekt je postaven z cihel plných pálených. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění objektu - kombinace systému ÚT s radiátory a podlahového vytápění. Zdrojem tepla je plynový kotel zn. Buderus (pořízen letos v březnu). Doplňkově objekt vytápěn kachlovými kamny. Dům má 3 vstupy do domu, 2 zpevněné terasy, 2 přírodní terasy, je na celém pozemku osázen okrasnými rostlinami, má vlastní parkovací plochu v zadní části. Za domem se nachází kotelna a dílna.
Dům má svoji historii, je vhodný jak na bydlení pro velkou rodinu, také je možno předělat nemovitost na nájemní dům jako investici s vybudováním další bytové jednotky nebo pro sídlo firmy. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Pokud budete mít zájem o prohlídku, ozvěte se makléři. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu E.

8 300 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 21K141RD
Lokalita: Hranice
Město: Hranice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Terasa: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1554 m2
Užitná plocha: 506 m2
Zastavěná plocha: 506 m2
Obytná plocha: 506 m2
Plocha pozemku: 1048 m2
Energetická náročnost:E