Rodinný dům za cenu nového bytu

Chcete bydlet ve městě, které žije folklorem, skýtá velké množství volnočasových aktivit a zároveň je na dosah veškerá občanská vybavenost?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům o velikosti 4+1 umístěný v klidné části města Strážnice.
Dům byl postaven kolem roku 1930 a do stávajícího stavu byl uveden rozsáhlou rekonstrukcí v letech 1972-1974 (původní pouze zdivo a střecha). Dům je stále obydlen, dobře udržován a ve velmi hezkém stavu.
Nemovitost disponuje obytnou plochou cca 165 m², je tvořena centrální chodbou se vstupem do jednotlivých pokojů (2 pokoje jsou průchozí), WC a dvou samostatných sociálních zařízení, kdy jedno náleží pouze ložnici. Obývací pokoj propojený s kuchyní, je podsklepen. Sklep slouží jako technické zázemí domu a k uskladnění věcí k občasnému využití. K uskladnění zeleniny, ovoce, či vína pak slouží zahradní sklep přístupný ze dvora.
Součástí domu je venkovní terasa s dřevěnou pergolou, která poskytuje prostor pro odpočinek.
V zadní částí zahrady je umístěna garáž o výměře 32 m² k parkování auta. Tato je přístupná ze zahrady i ze zadní ulice. Zahrada je zčásti užitková (vysazena vinice) a částečně okrasná.
Dům je napojen na veškeré IS. K domu přináleží studna s užitkovou vodou.
Ve městě Strážnice, ve kterém žije asi 5600 obyvatel, je veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, gymnáziu, učiliště, lékaři, pošta, koupaliště, sportovní areál, zámek a turisticky vyhledávaný přístav na Baťově kanále.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů či zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

5 700 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 22H094RD
Lokalita: Strážnice na Moravě
Město: Strážnice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+1
Terasa: ano
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 590 m2
Užitná plocha: 220 m2
Zastavěná plocha: 220 m2
Obytná plocha: 165 m2
Plocha pozemku: 306 m2
Energetická náročnost:G