Rodinný dům v Bavorově - Sviněticích

Nabízíme vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům s příslušenstvím a pozemkem v k.ú. Svinětice, obec Bavorov, okres Strakonice. Jedná se o objekt určený k bydlení č.p. 1 na pozemku parc. č. st. 6 o rozloze 1676 m2 vedený jako zastavěná plocha a nádvoří zapsaný na LV 1358.
Dům se nachází v centru obce je nepodsklepený se dvěma nadzemními podlažími. Základy domu jsou kamenné, nosné svislé konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, střecha je sedlová, krov dřevěný, krytina pálená tašková, částečně chybí. V 2.NP chybí okna a toto podlaží není obyvatelné. Dům je ve zhoršeném technickém stavu. K domu patří samostatně stojící stodola, sklad a hospodářská stavení taktéž ve zhoršeném technickém stavu. V místě je autobusové a vlakové spojení, vzdálenost od Bavorova se základní občanskou vybaveností cca 2 km. Širší vybavenost ve Vodňanech cca 5 km, vzdálenost od okresních Strakonic cca 23 km vzdušnou čarou.
Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.
Užitná plocha je uvedená orientačně.

Cena v RK
Č.zakázky: IR1552021
Lokalita: Svinětice
Město: Bavorov
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Plocha: 1676 m2
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: 1676 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G