Rodinný dům s truhlárnou ve Starých Křečanech

Starší rodinný dům vyžadující celkovou rekonstrukci se nachází u místní komunikace. U domu jsou velké pozemky, na kterých stojí truhlárna i se stroji, sklad řeziva a sklad hotových výrobků.
1. Rodinný dům : starší dřevěná špaletová okna mohou být vyměněny za plastová ( jsou již koupeny ). Nutno vyměnit spodní trámy v místnostech a dokončit izolace.
Započata rekonstrukce – nový podkladní beton ( podlahy ) – již izolovaný ipou, provedena příprava na koupelnu a WC. Na střeše nová krytina, nové okapy, vyvložkované komíny, malý sklípek na vodu, nový plastový septik. Studna.
V podkroví 2 obytné místnosti. Nutno zavést novou el. instalaci.
Na střeše je nová fotovoltaická elektrárna ( 4,8 KW ).
Pozemek je předělen ( regulovanou ) vodotečí.
2. Sklad řeziva: jen zastřešená hrubá stavba, která sloužila jako sklad řeziva pro truhlárnu + přístavek ( také sklad dřeva ) - sklad hotových výrobků.
3. Truhlářská dílna: čedičová keramická podlaha, kompletní ústřední topení na pevná paliva ( dřevo ). Součástí jsou i stroje - zkracovací pila, srovnávačka + hoblovka, stolní pila, fréza s podavačem, dlabačka, čtyřstranná fréza, protahovačka, egalizační pila. Odsávání do samostatných odsávacích jednotek.
Výměra: 4.658 m2

Prodejní cena: 1.150.000,--Kč
Zn.: 20 051

1 150 000 Kč
Č.zakázky: 20051
Lokalita: Staré Křečany
Město: Staré Křečany
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Plocha: -
Užitná plocha: 2210 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 4658 m2
Energetická náročnost:G