Rodinný dům s pozemky Ostrov u Lanškrouna

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům v obci Ostrov, k.ú. Ostrov u Lanškrouna č.p. 56, zapsané na LV109 a zároveň pozemky v k.ú. Horní Dobrouč LV 229.
Rodinný dům je samostatně stojící, nepodsklepený se dvěma nadzemními podlažími a se sedlovou střechou.
Dům byl postaven roku 1940, v roce 2005 byla provedena nástavba 2. NP a kompletní rekonstrukce objektu a přístavba dílny. Na přístavbu dílny je, dle sdělení vlastníka, vydáno pravomocné stavební povolení, přístavba není doposud zkolaudována a není zakreslena v katastrální mapě.
V domě jsou dvě samostatné bytové jednotky (4+kk v 1. NP a 1+kk ve 2. NP). Podkroví není využito. V 1. NP je koupelna s vanou, umývadlem a sprchovým koutem a samostatné WC, ve 2. NP koupelna s vanou, umývadlem a WC. Příslušenství tvoří menší zděná kolna využívaná jako venkovní posezení a sklad zahradního nábytku.
V obci je základní občanská vybavenost (OÚ, pošta, MŠ, ZŠ 1. stupeň, obchod, restaurace, sportoviště). Spojení s okolím po silnicích nižších tříd. Nejbližší železniční stanice je v Lanškrouně.
Pozemky, které jsou součástí prodeje, jsou o celkové velikosti 8.970 m2, zapsány na LV 229 (vyjma p.č. 1372) k.ú. Horní Dobrouč, vedené převážně jako ostatní plocha/neplodná půda, částečně jako orná půda a vodní plocha/koryto vodního toku.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

3 077 889 Kč
Č.zakázky: IR1182020
Lokalita: Lanškroun
Město: Lanškroun
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1970 m2
Užitná plocha: 405 m2
Zastavěná plocha: 256 m2
Obytná plocha: 405 m2
Plocha pozemku: 1611 m2
Energetická náročnost:G