Rodinný dům 6+2, Praha Čakovice-Miškovice

Nabízíme Vám v rámci probíhajícího insolvenčního řízení spoluvlastnický PODÍL ve výši ½ na rodinném domě, a pozemek zastavěná plocha a nádvoří se zahradou, v ulici Bendlova 147/3, na jihovýchodním okraji Miškovic, Praha Čakovice.
Jedná se o zděnou stavbu ze škvárobetonových tvárnic a zdiva nepravidelného půdorysu se dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím. Fasáda je původní břízolitová, okna jsou původní dřevěná, část otvorů je vyplněna kombinací čirých a barevných luxfer. Střecha domu je rovná, osazena okapem. Celý dům je podsklepen. V prvním podzemním podlaží je garáž pro 2 auta o výměře 40 m², dále se zde nachází sklep, kotelna a prádelna.
Dispozice domu 6+2, zastavěná plocha 122 m2, užitná 296 m2, zahrada 355 m2. Vstup do domu je po schodech se zastřešením. V prvním nadzemním podlaží se nachází chodba, ze které je vstup do předsíně, koupelny, WC, kuchyně a obýváku. Z obývacího pokoje je prostřednictvím shrnovacích dveří vstup do ložnice. V ložnici se nachází dvoje balkonové dveře umožňující vstup na balkony. Balkony nejsou osazeny zábradlím. V obývacím pokoji jsou rovněž umístěny balkonové dveře. Terasa, na kterou by tyto dveře měly vést, není dokončena. Podlahy jsou pokryty koberci, v kuchyni PVC, v koupelně a na WC je keramická dlažba. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a sporákem. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem, WC je samostatné.
Vstup do druhého nadzemního podlaží je po schodišti, prostor je přirozeně osvětlen prostřednictvím luxfer osazených v obvodové stěně. V druhém nadzemním podlaží se nachází 3 pokoje, koupelna a samostatné WC. V chodbě, koupelně a na WC je keramická dlažba, v pokojích jsou parkety a koberce. Z pokojů je prostřednictvím balkonových dveří umožněn vstup na balkony a lodžii. Balkony nejsou osazen zábradlím.
Otopná tělesa jsou původní žebrovaná litinová, u balkonových dveří je osazeno podlahové topení.
Vnitřní prostory domu jsou ve zhoršeném stavebně technickém stavu. Dům je připojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn, vytápění je možné kotlem na tuhá paliva a plynovým kotlem.
Zahrada domu je rovinatá, zatravněna, nachází se zde vzrostlé stromy a keře.
Celý pozemek je oplocen – z uliční strany je pozemek oplocen kamenným plotem. Možnost parkování je před domem, za brankou na vjezdu do garáže a taktéž v garáži. V Miškovicích je pouze základní občanská vybavenost, nedaleko od domu jsou zastávky autobusů.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

4 781 000 Kč
Č.zakázky: IR1162019
Lokalita: Miškovice
Město: Praha
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220
Voda: obecní vodovod
Plocha: 477 m2
Užitná plocha: 296 m2
Zastavěná plocha: 122 m2
Obytná plocha: 296 m2
Plocha pozemku: 355 m2
Energetická náročnost:G