Rodinný dům 5+1 se zahradou a výminkem

Hledáte rodinný dům s dobrou dostupností do Veselí nad Moravou a Kyjova? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový, částečně podsklepený rodinný dům se zahradou, umístěný v obci Moravský Písek.
Jedná se o dvoupatrový dům ve tvaru “U” o velikosti 5+1 orientovaný na jihozápadní stranu s velmi dobrým zázemím pro kutily a zahradou. Dům je v původním, ale udržovaném stavu, je napojen na veškeré IS.
V I. NP se nachází vstupní veranda, chodba, tři pokoje orientované do ulice, kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetem.
Ve II. NP jsou umístěny dva pokoje, jeden se vstupem na balkon, komora a vstup do půdního prostoru. Pod přední částí domu jsou k dispozici tři sklepní místnosti, kde je umístěn plynový kotel, domácí vodárna a skladová místnost na uložení sezónních věcí.
Ve dvorním traktu navazuje na dům, prádelna, dílna a výminek o velikosti 1+1 s vlastním sociálním zázemím. Za výminkem se nachází garáž. Naproti průjezdu do dvora je vybudována druhá garáž s montážní jámou, na kterou navazuje dřevník a dále kůlna se vstupem na zahradu.
V případě více informací či zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

4 400 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 22H218RD
Lokalita: Moravský Písek
Město: Moravský Písek
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 5+1
Balkon: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 1091 m2
Užitná plocha: 322 m2
Zastavěná plocha: 786 m2
Obytná plocha: 167 m2
Plocha pozemku: 305 m2
Energetická náročnost:G