Rodinný dům 4+1 se zahradou v klidné ulici

Hledáte rodinný dům v klidné lokalitě s dobrou dostupností do Kyjova a Hodonína?
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový, částečně podsklepený rodinný dům se zahradou, umístěný v klidné lokalitě města Dubňany.
Jedná se o dvoupatrový dům ve tvaru “L” o velikosti 4+1 orientovaný na východ, s hospodářským zázemím, velkou patrovou dílnou vhodnou pro kutily a zahradou s ovocnými stromy (broskvoň, švestka, špendlík, hruška, jabloň). Dům je v původním, ale udržovaném stavu, je napojen na veškeré IS.
Vstup do domu je řešen přes garáž průjezdnou do dvora, kde se nachází ještě jedna garáž, která je využívána jako skladová místnost.
V I. NP se nachází vstupní chodba, tři pokoje, z toho dva orientované do ulice, kuchyň s jídelnou, koupelna osazená vanou, samostatné WC a spíž. V zadní části je vybudována letní kuchyň se spižírnou.
Ve II. NP je umístěn jeden pokoj a dva vstupy do půdních prostor. Pod přední částí domu jsou k dispozici dvě sklepní místnosti, kde je umístěn kotel, domácí vodárna a studna.
Ve dvorním traktu navazuje na dům hospodářské zázemí. Dispoziční řešení dvorního traktu zaručí novým majitelům naprosté soukromí.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

3 600 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 21H023RD
Lokalita: Dubňany
Město: Dubňany
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+1
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 890 m2
Užitná plocha: 322 m2
Zastavěná plocha: 709 m2
Obytná plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 181 m2
Energetická náročnost:G