Rodinný dům 3+1 s garáží v Chroustovicích

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný domu v obci Chroustovice, náměstí Josefa Haška č.p. 12, na pozemku parc. č. st. 23, LV 592, okres Chrudim, k.ú. Chroustovice.
Dům je část dvojdomku a má v hlavní části 2 nadzemní podlaží, v části přístavby pak 3 nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený, má půdu, nemá vybudované obytné podkroví. V roce 1996 proběhla rekonstrukce bytové jednotky ve 2 a 3 NP. Byly provedeny nové rozvody, podlahy, omítky a vybavení koupelny a kuchyně.
Dispozičně je objekt řešen jako 3+1 s garáží. Podlahová plocha činí 167m2, podlahová plocha vč. příslušenství činí 232 m2, je zde také malý dvorek.
V 1 NP objektu se nachází technické místnosti, které by bylo možné využít ke komerčním účelům. Vnitřní omítky jsou štukové. Jsou zde zdvojená dřevěná okna, příslušenství oken chybí.
Obytné prostory mají orientaci na jih. V koupelně se nachází rohová vana, umyvadlo a WC. V domě jsou dřevěné plné interiérové dveře, mají dřevěné zárubně a vchodové dveře jsou kovové prosklené.
Kuchyňské vybavení tvoří kuchyňská linka bez spotřebičů.
Řešení vytápění v domě: plynový kotel pro 2 a 3NP, plynové WAW v 1NP. Topná tělesa představují závěsné radiátory a závěsné zářiče. Ohřev vody je řešen plynovým kombinovaným kotlem.
V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na veřejnou kanalizaci a rozvod zemního plynu je připojen. Parkování je možné ve vlastní garáži v 1NP.
Rodinný dům není delší dobu obýván, není udržován a jeho stav je před rekonstrukcí.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

3 661 000 Kč
Č.zakázky: IR1992022
Lokalita: Chroustovice
Město: Chroustovice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Garáž: ano
Elektřina: 220/380
Plocha: 144 m2
Užitná plocha: 232 m2
Zastavěná plocha: 134 m2
Obytná plocha: 167 m2
Plocha pozemku: 10 m2
Energetická náročnost:G