Rekreační chata, Říčky u Orlického Podhůří

Nabízíme vám exklusivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rekreační chatu v obci Říčky u Orlického Podhůří, okres Ústí nad orlicí.
Jedná se o částečně podsklepenou rekreační chatu s jedním nadzemním podlažím a nízkou sedlovou střechou. Chata je lokalizována v rekreační zástavbě v lokalitě s dobrou dojezdovou vzdáleností od větších sídel regionu. Skládá se z jídelny, kuchyňky, dvou pokojů, umývárny, wc a terasy. Vytápění je lokální kamny na tuhá paliva, v chatě je rozvod studené vody a elektřiny.
Z pohledu rekreačního využití se jedná o vyhledávanou lokalitu, nicméně oceňovaný objekt je umístěn v méně atraktivní části se svažitým pozemkem, chata je obklopena vysokým lesním porostem.
Stavba stojí na cizím pozemku p.č. 255/2, přístup je možný pouze pěšky. Podle sdělení vlastníka je pronajat pozemek pod chatou a část pozemku okolo chaty.
Chata byla postavena v roce 1970, v posledním období je nevyužívaná, údržba je zanedbaná, určená k částečné rekonstrukci.
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

270 000 Kč
Č.zakázky: IR1242020
Lokalita: Říčky u Orlického Podhůří
Město: Orlické Podhůří
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 56 m2
Užitná plocha: 56 m2
Zastavěná plocha: 53 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 56 m2