RD k bydlení nebo rekreaci v chráněné krajinné oblasti

Nabízíme k prodeji přízemní RD 3+1 ke kompletní rekonstrukci, avšak v krásné horňácké oblasti Moravského Slovácka na úpatí Bílých Karpat , nacházejícího se na velmi pěkném a klidném místě obce Hrubá Vrbka. Obec se nachází v těsné blízkosti Javořinské naučné stezky, Kuželovského větrného mlýna, chráněné krajinné oblasti Čertoryje.
Dispozice domu (šířka 9,8 m²) : vjezd s garážovým stáním, 3 pokoje, kuchyň, koupelna s vanou, 3 technické místnosti, suché WC. Na dům navazuje zahrada o velikosti cca 197 m², ke které lze přijet druhou příjezdovou cestou. Nemovitost je napojena na plyn, elektřinu, voda je přivedena ze studny (darling), v předzahrádce domu je přípojka na obecní vodovod a kanalizaci.
Pro toho, kdo hledá klid a přírodu, je to jedinečná příležitost. Neváhejte mě kontaktovat ohledně prohlídky. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

1 600 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 21V213RD
Lokalita: Hrubá Vrbka
Město: Hrubá Vrbka
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Plyn: plynovod
Odpad: septik
Elektřina: 220
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 408 m2
Užitná plocha: 133 m2
Zastavěná plocha: 208 m2
Obytná plocha: 75 m2
Plocha pozemku: 200 m2
Energetická náročnost:G