RD 4+KK Milíře u Rozvadova, okr. Tachov

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu moderní bydlení na samotě, v příhraniční obci Milíře u Rozvadova. Dům je určen pro klienty s vyššími nároky na klidné bydlení s překrásným výhledem do okolí. Po dohodě s majitelem je možné si také pronajmout cca 2 ha půdy na hospodaření se zázemím pro chov koní, ovcí, prasat, a jiného.

Užitná plocha bytové jednotky 3+KK s příslušenstvím je 101,27 m2. Výměra zahrady činí cca 800 m2. Dům je po kompletní rekonstrukci s terasou a navazující zahradou. V přízemí domu je k dispozici obývací hala s kuchyňským koutem, chodba, koupelna a WC. V patře se nachází 2 prostorné ložnice a druhé WC. Vytápění domu je ústřední - tepelným čerpadlem. Tento způsob vytápění zaručuje nízké provozní náklady na bydlení. V 1.PP se nachází apartmán (57 m2), který má vlastní samostatný vstup. Je možné tedy řešit jako vícegenerační bydlení.

Upřednostněn dlouhodobý pronájem. Obec Milíře u Rozvadova leží 8 minut jízdy od města Rozvadov, 5 minut od dálničního přivaděče D5 - Exit Svatá Kateřina. Nutné složení dvouměsíční vratné kauce, dále zájemce hradí provizi RK za zprostředkování pronájmu.

Více informací u realitního makléře.

25 000 Kč/měsíc
+ energie
Č.zakázky: SF8122
Lokalita: Svatá Kateřina u Rozvadova
Město: Rozvadov
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+kk
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 101 m2
Užitná plocha: 101 m2
Zastavěná plocha: 78 m2
Obytná plocha: 101 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energetická náročnost:G