RD - chalupa s krásným pozemkem 6 km od Poděbrad

Výjimečná nemovitost - chalupa vhodná pro trvalé bydlení na velmi hezkém místě v malebné obci 6 km od Poděbrad a nájezdu na D11 Praha - Hradec Králové. Kouzelné klidné místo situované pod nejvyšším vrcholem Nymburské kotliny přírodní rezervace Oškobrh s výhledem do Polabské nížiny a na Krkonoše. Do Poděbrad, kde veškeré služby a možnost lázeňské péče, golfový klub, tenisové kurty či jízdárna a jezero s písčitou pláží dobré BUS spojení, do Prahy-Černého mostu po dálnici 30 min. Chalupa byla před 8 lety kompletně velmi vkusně rekonstruována. Obsahuje v přízemí chodbu, ze které vstupy do obytného prostoru s otevřeným schodištěm do podkroví výměry 35,40 m2, hlavní koupelny s WC, komory a obytné kuchyně. Za kuchyní ložnice se šatnou a druhá koupelna s WC. V podkroví schodišťová hala, ložnice a volný půdní prostor. Podlahová plocha domu 132 m2 + volná půda cca 60 m2.
Ze dvora vstup do technické místnost ve které kotel na tuhá paliva a akumulační nádrž teplé vody 1800 l - velmi úsporné vytápění, možnost instalace tepelného čerpadla. V obývacím pokoji dále krbová kamna částečně vytápějící i podkroví. U předení hranice pozemku sklad se sklípkem, na zadní části dvora dílna a stodola . Kanalizace do tříkomorového septiku se zemním filtrem, možno napojit na veřejnou v komunikaci. Voda z obecního řadu, vlastní studna na dvoře. El. 250/400V včetně rozvodů do dílny a stodoly. Dvůr je upravený s okrasnými porosty, studnou a 2 venkovními sprchami. Velká zahrada se skalkou a ovocnými porosty. Velký pozemek nabízí možnost chovu např. ovcí či pěstování ovoce a zeleniny. Nemovitost lze také rozšířit další půdní vestavbou, přestavbou stávající stodoly či výstavbou dalšího obytného objektu.
PENB nebyl vyhotoven, uvádíme tedy třídu G. Video prohlídku interiérů naleznete na adrese: https://youtu.be/QRoCH0PSfks.
Spolu s majiteli Vás v příjemné atmosféře nemovitostí rádi provedeme. První termín prohlídky 18.4.2021.

7 450 000 Kč
Č.zakázky: 903-031976
Lokalita: Vlkov pod Oškobrhem
Město: Vlkov pod Oškobrhem
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 350 m2
Užitná plocha: 132 m2
Zastavěná plocha: 350 m2
Obytná plocha: 132 m2
Plocha pozemku: 2075 m2
Energetická náročnost:G