Prostory pro lehkou výrobu nebo skladování

Exkluzivně vám nabízíme pronájem výrobních a skladových prostor o velikosti cca 75 m² na ulici Štefánikova v Hodoníně. Tyto prostory jsou rozděleny na dvě samostatné místnosti a disponují vlastním sociálním zázemím (2x WC). Výhodou jsou samostatná měřidla všech energií, vlastní kryté parkovací stání o velikosti cca 6,1 m x 3,8 m a dvojgaráž za branou ve dvorním traktu. Prostory jsou volné ihned.
Podmínky nájmu:
Nájem 10.000,--Kč + DPH, zálohy na služby 2.500,--Kč + DPH, tj. celkem 15.125,--Kč/měsíc (splatné při podpisu smlouvy), další platby poté vždy do 30. dne měsíce na následující měsíc.
Kauce = 24.000,--Kč (splatná při podpisu nájemní smlouvy).
Služby RK, vč. DPH = 12.100,--Kč (splatné při podpisu nájemní smlouvy).
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

10 000 Kč/měsíc
+ DPH, + zálohy, + služby RK
Č.zakázky: 21H078PO
Lokalita: Hodonín
Město: Hodonín
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: výroba
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220
Voda: obecní vodovod
Plocha: 75 m2
Užitná plocha: 75 m2
Zastavěná plocha: 75 m2
Obytná plocha: 75 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G