Prostor s výbornou strategickou polohou

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory o výměře cca 410 m² umístěné v přízemí budovy stojící u hlavní světelné křižovatky na rozhraní ulic Národní třída a Dolní Valy v Hodoníně.
Prostory prošly zdařilou rekonstrukcí (dlažby, podhledy, osvětlení, topení), disponují klimatizací a vzduchotechnikou. Jsou osazeny několika velkými výlohami směřujícími do rušné pěší zóny na Dolních Valech. Výška stropu 4,6 m. Vstup do nabízených prostor je řešen dvěma vchody, přičemž jeden z nich je automatický. Měření spotřeby elektřiny a vody je zajištěno podružnými měřidly. Vytápění prostor je řešeno kondenzačním plynovým kotlem pro celou budovu. Spotřeba plynu je rozpočítávána poměrem dle užívané plochy. Součástí pronájmu je i sklad o velikosti cca 50 m2 a vlastní sociální zázemí.
Díky své velikosti jsou prostory vhodné pro bankovní nebo pojišťovací činnost, ale i obchodní činnost, jako je prodejna nábytku, elektrospotřebičů, apod.
Volné nejpozději od února 2021.
Bližší informace na základě osobního jednání. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
Cena v RK
Č.zakázky: 20H156PO
Lokalita: Hodonín
Město: Hodonín
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 410 m2
Užitná plocha: 410 m2
Zastavěná plocha: 410 m2
Obytná plocha: 410 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G