Pronájem RD s 2 byty 3+1 a velkou zahradou, HK, ul. Zelená

Nabízíme Vám pronájem zděného částečně podsklepeného dvoupodlažního RD se dvěma bytovými jednotkami o dispozici 3+1 a nadstandardním pozemkem o celkové výměře 2.603 m2. Dům se nachází v okrajové části Města Hradec Králové - Kuklenách při výjezdu k silnici č. 11 směr Stěžery v ulici Zelená s rychlou dostupností dálnice D11, a to pouhých 3 minut autem. Do centra města se pohodlně dostanete přes Pražskou třídu jak autem, tak autobusem MHD nebo také na kole.
Původní starší jednopodlažní dům byl kolem roku 1960 přistavěn a v prvním patře vznikl velkorysý byt 3+1. Menší byt 3+1 v přízemí domu byl celkově rekonstruován v roce 2012. Dostavbou v roce 1982 vznikla jedinečná terasa, která je nad garážemi a její výměra je více jak 130 m2. Z terasy je výhled přímo do zahrady, která má úctyhodných 2.159 m2.

Dům je napojen na všechny dostupné inženýrské sítě. Vytápění je ústřední pomocí plynového kotle umístěného ve sklepě domu. Ohřev vody je pomocí plynových ohřívačů. Voda je městská, na zahradě je studna. Odpady jsou svedeny do veřejné kanalizace. Plastová okna byla měněna v roce 2010. Příslušenství k domu jsou garáže, kůlny, dílny, hospodářské části a bývalá sauna.

Dům je volný a pronajímá se jako celek. Nastěhovat se můžete okamžitě. Měsíční nájemné požadované majitelkou je ve výši 30.000 Kč + zálohy na energie (el., plyn, voda). 1 nájem kauce, 1 nájem provize RK.

V případě, že preferujete soukromí ve dvou bytech a velký pozemek, pak je tato nabídka určena právě Vám. Dům i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorysy jednotlivých pater nebo si celý dům v řezech prohlížet ze všech stran. V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám pronájmu, mě prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz. Můžete mi i zavolat na moje přímé tel. číslo 720 467 437. Ing. David Křepinský.

30 000 Kč/měsíc
plus zálohy na energie
Č.zakázky: N/RSHK/164/22
Lokalita: Kukleny
Město: Hradec Králové
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 2603 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 2603 m2
Energetická náročnost:G