Pronájem nebytových prostor

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme pronájem nebytových prostor na ulici Hornická v Dubňanech. Prostory o celkové velikosti cca 300 m², které dříve sloužily jako bar s taneční plochou, se nachází ve II.NP budovy. Hlavní sál o velikosti cca 180 m² disponuje barem, boxy k sezení a plochou k tanci. Zbývající plochy (cca 120 m²) jsou příruční místnost pro přípravu rychlého občerstvení, sklad, tech. zázemí, komunikační prostory a WC rozdělené na pány a dámy. Výhodou je vlastní plynové vytápění a samostatná měřidla všech energií. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler. Prostory mohou sloužit opět jako bar či prodejna (vyjma sortimentu zboží umístěného v I. NP budovy, tj. potravin a smíšeného zboží). Prostory jsou volné ihned.
Podmínky nájmu:
Nájem 15.000,--Kč/měs. + zálohy na služby (splatné při podpisu smlouvy), další platby poté vždy do 20. dne měsíce na následující měsíc.
Kauce = 30.000,--Kč (splatná při podpisu nájemní smlouvy)
Služby RK, vč. DPH = 18.150,--Kč (splatné při podpisu nájemní smlouvy)
Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

15 000 Kč/měsíc
+ zálohy na služby, + služby RK
Č.zakázky: 22H098PO
Lokalita: Dubňany
Město: Dubňany
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: jiný
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 300 m2
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: 300 m2
Obytná plocha: 300 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G