Pronájem multifunkčních prostor

Nabízíme k pronájmu multifunkční nebytové prostory umístěné ve II. NP samostatně stojící budovy v obci a k.ú. Dubňany, které jsou v současné době využívány jako vzorkovna dárkových a dekorativních předmětů.
Předmětné prostory jsou přístupné po samostatném krytém schodišti umístěném z venkovní části budovy a zaujímají její celé patro. Celková plocha nabízených prostor je 450 m² a tyto jsou tvořeny halou o výměře 260 m² se samostatným sociálním zařízením pro muže a ženy, vč. sprch, dále skladovými a kancelářskými prostory a příručními sklady. V bezprostřední blízkosti kancelářských prostor je umístěno rovněž samostatné hygienické zařízení.
S ohledem na dispozici a velikost prostor jsou tyto vhodné ke zřízení fitcentra, showroom, e-shopu, či lehkou výrobu (kompletace výrobků apod.). Prostory jsou klimatizovány.
Parkování je možné přímo u budovy.
V případě dotazů či zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
Cena v RK
Č.zakázky: 20H206PO
Lokalita: Dubňany
Město: Dubňany
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 450 m2
Užitná plocha: 450 m2
Zastavěná plocha: 450 m2
Obytná plocha: 450 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G