Pronájem bytu v centru města

Nabízíme Vám k pronájmu byt o velikosti 1+kk o výměře 29,3 m²m2 (plocha bytu 28,1 m², plocha sklepa 1,2 m²) umístěný v 5. patře bytového domu po revitalizaci v centru města na sídlišti Chaloupky ve Veselí nad Moravou. Byt sestává ze vstupní chodby, pokoje spojeného s kuchyní a koupelny s WC. Byt disponuje novou podlahou, kuchyňskou linkou a novými vodovodními bateriemi. Součástí pronájmu je i sklep umístěný v suterénu domu. Byt je volný ihned.
Podmínky nájmu:
Nájem 7.000,--Kč + zálohy na služby 2.300,--Kč + TV poplatek 135,- Kč/měs. a poplatek za rozhlas 45,- Kč/měs. (splatné při podpisu smlouvy), další platby poté vždy do 20. v měsíci na následující měsíc.
Kauce = 14.000,--Kč (splatné při podpisu nájemní smlouvy)
Služby realitní kanceláře, vč. DPH = 9.300,--Kč (splatné při podpisu nájemní smlouvy)
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V soulad s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

7 000 Kč/měsíc
+ zálohy, + služby RK
Č.zakázky: 22H123DB
Lokalita: Veselí-Předměstí
Město: Veselí nad Moravou
Typ objektu: Byty
Druh: 1+kk
Počet podlaží: 8
Podlaží: 5
Výtah: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 29 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 28 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G