Pronájem bytu 2+1 v klidné části města

Nabízíme vám k pronájmu kompletně vybavený byt o velikosti 2+1 o užitné ploše 58 m², umístěný v 1. patře bytového domu bez výtahu na sídlišti Lány ve Veselí nad Moravou. Byt sestává ze dvou pokojů, z toho jeden se vstupem na lodžii, kuchyně, chodby s vestavěnými skříněmi, koupelny s vanou, samostatné WC. Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí. Lednička s mrazákem je umístěna na chodbě bytu. V koupelně je připojená pračka. K dispozici je i velká televize umístěná v jednom z pokojů. Majitel upřednostňují zájemce o dlouhodobý pronájem. Byt je volný ihned.
Podmínky nájmu:
- nájem 10.000,--Kč/měsíc
- platby za energie a služby spojené s užíváním bytu 3.645,--Kč/měsíc + TV poplatek 135,--Kč/měs. a poplatek za rozhlas 45,--Kč/měs.
- vratná kauce 20.000,--Kč
- služby RK 13.645,--Kč
Všechny shora uvedené platby jsou splatné při podpisu smlouvy. Další platby nájmu a záloh na služby jsou poté splatné vždy do 20. dne na následující měsíc.
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

10 000 Kč/měsíc
+ zálohy na služby, + služby RK
Č.zakázky: 22H095BO
Lokalita: Veselí-Předměstí
Město: Veselí nad Moravou
Typ objektu: Byty
Druh: 2+1
Počet podlaží: 5
Podlaží: 2
Lodžie: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 58 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 58 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G