Prodej zavedeného rodinného penzionu na Pastvinách

Prodej zavedeného rodinného penzionu po celkové rekonstrukci ve výborném stavebně technickém stavu 1,5 km od Pastvinské přehrady.
Kapacita penzionu je 10 (13) osob ve 4 apartmánech každý s vlastním sociálním zařízením se sprchou. Součástí penzionu je byt majitele 3+kk v 1. NP a dva pokoje v podkroví se společným WC s umyvadlem (byt v 1. NP a pokoje v podkroví nejsou započteny do kapacity penzionu).
Celkový stavebně technický stav je výborný - rekonstrukce proběhla v roce 2009. V objektu bylo z původní stavby ponecháno pouze 1. PP jako technické zázemí a obvodové zdivo a stropy - vše ostatní včetně krovu a střešní krytiny bylo provedeno nově. Rodinný penzion je nabízen včetně veškerého zařízení a vybavení v částech určených k pronajímání. Všechny pokoje, společné prostory a byt jsou vybaveny centrálním vysavačem. Soc. zařízení v apartmánech je napojeno na vlastní zdroj užitkové vody. Rovněž je provedeno napojení na veřejný vodovod. Obvodové zdivo je zatepleno.
Samostatný objekt v zahradě tvoří krytý zahradní altán s grilem a udírnou a sklad dřeva a zahradního nářadí.
V zahradě je dále krytý venkovní bazén se slanou vodou o obsahu 50m3, dětské hřiště a parkoviště pro 4 osobní automobily.
Výměra pozemku celkem včetně zastavěné plochy 3.819 m2.

Okolí je velmi vhodné pro letní i zimní turistiku, cykloturistiku, vodní sporty, rybaření. Sjezdovky - Říčky, Čenkovice, Buková hora a Dolní Morava ve vzdálenosti do 24 km.
Dispozice:
- 1.PP - technické zázemí a dvougaráž
- 1.NP - byt 3+kk + společenská místnost (vinárna)
- 2.NP - 4 apartmány + jídelna s kuchyňským koutem a velká terasa
- 3.NP - 2 pokoje a WC
V 1. PP se nachází technické zázemí, kotelna, sklady paliva, místnost s vodárnou, místnost pro centrální vysavač atd. 1. PP je propojeno schodištěm s 1. NP. Mimo objekt se nachází zděná dvougaráž, nad kterou je terasa přístupná od vstupu do objektu v 1. NP.
V 1. NP je hlavní vstup do objektu, chodba s WC pro muže a s WC pro ženy. Z chodby je dále vstup do společenské místnosti (vinárna) pro cca 15 osob, vstup do bytu 3+1 a po schodišti vstup do 2.NP.
V 2. NP se nachází společná jídelna s kuchyňkou. Z jídelny jsou přístupné čtyři apartmány každý s chodbičkou a sociálním zařízením. Z jídelny vede dále schodiště k pokojům v podkroví. Z jídelny a jednoho apartmánu je přímý vstup na velkou slunečnou terasu s výhledem do údolí Pastvin.

Objekt je vhodný k trvalému bydlení jedné rodiny a současně k pronajímání apartmánů případně pouze k pronajímání nebo také jako rekreační objekt pro větší rodinu nebo malé firemní rekreační zařízení.

6 950 000 Kč
Č.zakázky: 1062
Lokalita: Pastviny u Klášterce nad Orl.
Město: Pastviny
Typ objektu: Hotely penziony a restaurace
Druh: hotel
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: ČOV pro celý objekt
Elektřina: 220,400
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: -
Užitná plocha: 320 m2
Zastavěná plocha: 250 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 3819 m2
Energetická náročnost:G