Prodej zavedené cukrárny v Novém Malíně

Exkluzivně nabízíme prodej komerčního objektu v obci Nový Malín. Již více jak 20 let v této nemovitosti funguje zavedná cukrárna s vlastní výrobou zákusků. Novému majiteli se tak nabízí možnost úspěšnou cukrárnu provozovat dál a nebo jednoduše prostory uspůsobit na provoz restaurace nebo menšího penzionu. Nemovitost se nachází v samotném centru obce s dobrou viditeltností pro potenciální zákazníky. Variantou je i předělání na rodinné bydlení.

Samotná budova cukrárny se zastavěnou plochu 315 m2 má dvě nadzemní podlaží. V přízemí se nachází velká prodejní plocha cukrárny s oblsužným pultem, dále pak přípravna - kuchyně a sociální zázemí. V patře jsou pak 4 místnosti, soc. zázemí a skladovací prostory. Za domem se nachází prosorná garáž. Dům je podsklepný.

Celková plocha pozemku je 726 m2, kdy polovinu tvoří zahrada a příjemné dlážděné posezení pod krytou pergolou přístupné přímo z prodejní plochy cukrárny. Pozemek je zajímavě rozdělen protékajícím Malínským potokem.

Nemovitost byla průběžně rekonstruována a prodává se ve stavu, který nevyžaduje zásadní opravy při zachování obdobného provozu tomu současnému. Pro podnikatelksou činnost nabízí nemovitost atraktinví místo, dostatek skladovacích prostor i kolaudaci na potravinářskou výrobu. Napojena je na veškeré inženýrské sítě.

Neváhejte zavolat makléři a domluvit si prohlídku, kde se osobně přesvědčíte o možnostech budoucího využití.

3 490 000 Kč
Č.zakázky: HRK19-51002
Lokalita: Nový Malín
Město: Nový Malín
Typ objektu: Hotely penziony a restaurace
Druh: hotel
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: ČOV pro celý objekt
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 726 m2
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: 315 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 726 m2
Energetická náročnost:G