Prodej sklepa v žádané lokalitě

Exkluzivně nabízíme k prodeji vinný sklep v lokalitě pod Dubňanskou horou ve vinařské obci Mutěnice. Sklep prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2018 - 2019, která spočívala ve výměně rozvodů el. energie, vody a odpadů, střešní krytiny a zhotovení fasády. V přímé návaznosti za sklepem jsou vybudovány základy na rozšíření užitné plochy, na kterou by byl možný vstup přímo ze sklepa nebo případně samostatný vstup z venkovní části. V přízemí vinného sklepa je lisovna (cca 12 m²), příruční sklep (cca 8 m²), vstup do kvelbeného odvětrávaného sklepa (cca 14 m²) a schodiště vedoucí do druhého NP. Zde se nachází útulný pokoj s krbem o velikosti cca 13 m² pro příjemné posezení a následně se vstupuje do koupelny se sprchovým koutem a WC. Za nemovitostí stojí kůlna a zastřešené venkovní posezení.
Celková plocha pozemku, na kterém jsou vysazeny ovocné stromy, činí 2170 m², z toho 25 m² je zastavěná plocha. V ceně je zahrnutý další pozemek s vysazenou vinicí s cca 900 hlavami o velikosti 2100 m². Příjezd k nemovitosti je po asfaltové komunikaci.
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
Cena v RK
Č.zakázky: 20H082SK
Lokalita: Mutěnice
Město: Mutěnice
Typ objektu: Malé objekty, garáže
Druh: jiný
Plocha: 4095 m2
Užitná plocha: 64 m2
Zastavěná plocha: 25 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 4095 m2