Prodej rodinného dvojdomku v Chlumci n.C., okr. HK

Dvojdomek na pěkné parcele se vzrostlou zelení při západním okraji Chlumce n.C. Je umístěn v malé lokalitě několika rodinných domů při komunikaci na Převýšov, chráněn od silnice vysokou protihlukovou barierou. Centrum města 10 min., LIDL 400 m. Původně se jedná o rekreační chatu, postupně přestavěnou na rodinný dům, který byl následně rozdělen na dva objekty se dvěma čísly popisnými.
Dům čp. 299 /západní/ je přízemní s pultovou střechou, částečně podsklepený. Obsahuje zádveří, ze kterého je přístup do malého pokoje a do šatny, dále navazuje chodba, odtud je přístup do kuchyně s jídelním koutem, do koupelny s WC a do obývacího pokuje s krbem, z pokoje je vstup do ložnice. Z obýv. pokoje je přístup na zahradu s pergolou a bazénem. Součástí objektu je garáž a samostatná místnost za garáží. Ve sklepě je umístěn nefunkční kotel na pevná paliva a sklady. Vytápění lokální kamny a krbem.
Dům čp. 242 /východní/ je také přízemní s pultovou střechou, bez podsklepení. Obsahuje zádveří, ze kterého je vstup do šatny a spíže, následuje chodba, z ní je přístup do koupelny s WC, pokoje, kuchyně s jídelnou, do obývacího pokoje a z něj do velké ložnice se vstupem na zahradu. Vytápění lokální na pevná paliva. Součástí je samostatně stojící zděná garáž s kolnami.
Oba objekty jsou zděné ze škvárobet. tvárnic, stropy dřevěné s podbitím a omítkou, krytina falcovaný plech, garáž vlnitý eternit. Vodovod - Darling a vlastní studna pro oba objekty, možno připojit na veř. řad, kanalizace společná do jímky na vyvážení, možno připojit na veř. řad, vedení plynu v dosahu, objekty napojeny na el. síť 220/380 V, každé číslo popisné má své měření. Společné etážové vytápění na pev. paliva – nefunkční. Na objektech mírně zanedbaná běžná údržba. Nutná celková rekonstrukce. Objekty možno prodat i jednotlivě.
Celk. pl. pozemků 1816 m2.

3 990 000 Kč
Č.zakázky: 904-044484
Lokalita: Chlumec nad Cidlinou
Město: Chlumec nad Cidlinou
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 295 m2
Užitná plocha: 182 m2
Zastavěná plocha: 253 m2
Obytná plocha: 190 m2
Plocha pozemku: 1816 m2
Energetická náročnost:F