Prodej rekreační chaty v Bystrém v Orlických horách

Prodej rekreační chaty v chatové oblasti v malebném zalesněném údolí Zlatého potoka mezi Bystrým a Dobřany v Orlických horách. Chata byla postavena na počátku 80. let minulého století na okraji chatové osady. Přístup od silnice vzdálené cca 500 m je po zpevněné obecní cestě, která není v příliš dobrém stavu. Do středu Dobřan je vzdálenost cca 1,2 km, na náves do Bystrého je to po silnici cca 4,5 km.
Chata je zděná z tvárnic, je celá podsklepená a má sedlovou střechu s obytným podkrovím. Suterén je přístupný garážovými vraty a po schodišti i z chodby v přízemí. Prostorná garáž je využívána i jako dílna, za ní je sklad (sklep), ve kterém je studánka s čerpadlem pro zásobování vodou v objektu. Do zvýšeného přízemí se vstupuje po krátkém schodišti, ve vstupní chodbě je schodiště do podkroví, vstup do koupelny s WC a vstup do hlavní obytné místnosti s krbem a kamny na tuhá paliva. Vzadu je přístup do kuchyňského koutu s kuchyňskou linkou. V podkroví jsou dvě ložnice s úložným prostorem. Na přízemí navazuje prostorná terasa s výhledem k jihu a do údolí Zlatého potoka. Před chatou je dřevěný altán s krbem a letním posezením, vedle něho jsou originální sluneční hodiny. Za chatou je přístřešek na palivo. Okolí chaty je rovinaté a dobře udržované. Les začíná hned za chatou, vedle ní se vine Zlatý potok.
Zdravotně-technické instalace:
- voda z vlastní studánky v suterénu
- odpadní vody jsou svedeny do jímky na pozemku
- elektřina - 220/380 V
- vytápění: v přízemí krb a kamna, v podkroví radiátory s nemrznoucí směsí, napojení na krbovou vložku, teplá voda v koupelně je připravována zásobníkem na tuhá paliva (\"brutar\") + el. boilerem o objemu 5 lirů
Chata je nabízena prakticky s veškerým jejím vybavením a nábytkem, takže může novému majiteli ihned sloužit k letní i zimní rekreaci.

Cena v RK
Č.zakázky: 2029
Lokalita: Bystré v Orlických Horách
Město: Bystré
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Terasa: ano
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 419 m2
Užitná plocha: 104 m2
Zastavěná plocha: 65 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 419 m2