Prodej RD/chalupy 3+1 se zahradou ve Vitčicích ZADÁNO

S výhradním zastoupením nabízíme prodej RD 3+1 ve Vitčicích, okr. Prostějov s možností využití i k rekreaci. Dům je samostatně stojící se zahradou 157m2. Zastavěná plocha a nádvoří 474m2 – z toho obytná cca 80m2, ostatní plochy jsou využívány jako předzahrádka, garáž, dílna. Nová příjezdová cesta, vjezd na pozemek je možný i ze zahrady.
Nemovitost je vytápěná etážovým topením plynovým kotlem s variantou na tuhá paliva. Ohřev vody bojlerem.Vlastní studna, odpad sveden do septiku. Domek byl do současné doby obýván, vyžaduje však modernizaci. Dispozice: 2 ložnice a obývací pokoj se samostatnými vstupy, přes kuchyň s kuch. linkou a el. sporákem vstup do koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem. WC je samostatně. Výhodou je dílna a menší garáž.
Dostupná vzdálenost do Prostějova je 23km, do Vyškova 22km, do Kojetína 9km, do Brna po D1 56km. Počet obyvatel obce je cca186. Základní škola je v 5km vzdálených Němčicích a Vrchoslavicích. K rekreaci můžete využít cyklotrasu a přírodní rezervaci Vitčický les o rozloze 96ha s rozhlednou nebo místní rybník. Nabízíme zajištění financování hypotéčním úvěrem a zajištění dotací na rekonstrukci. Cena je včetně provize RK.

Cena v RK
včetně provize RK
Č.zakázky: HRK19-61004
Lokalita: Vitčice na Moravě
Město: Vitčice
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 631 m2
Užitná plocha: 80 m2
Zastavěná plocha: 474 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 157 m2
Energetická náročnost:G