Prodej RD v Prostějově-Krasicích

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji rodinný dům na Západní ulici v Prostějově-Krasicích. Patrový objekt o ploše 172m2 /zastavěná plocha a nádv./ byl kompletně rekonstruován v r. 1996. K dispozici je stavební dokumentace včetně plánů. Přízemí sloužilo jako prodejna se skladem a administrativním zázemím. Nabízí se zde možnost využití v kombinaci bydlení a podnikání nebo upravit přízemí na obytný prostor a garáž. Současná dispozice: v patře dva pokoje se střešními okny, kuchyň. koutek a koupelna s WC. V přízemí původní prodejní plocha s výlohami, 2 sklady, sociální zázemí –WC s umyvadlem, koupelna - sprcha, kancelář.
Plocha v přízemí domu lze upravit jednoduchými úpravami na bydlení, a jednou z variant je rodinný dům se třemi ložnicemi, dvěmi koupelnami s WC, prostorným obývacím pokojem s kuchyní a s garáží pro dvě auta. Ve dvoře je nyní přistavěn sklad, který je možno využívat jako technickou místnost, a nebo jeho odstraněním rozšířit zahrádku se zachováním průjezdu z budoucí garáže.
Součástí je nyní dvorek – zahrádka 80m2 sloužící k relaxaci. Je zde zeleň a kotec pro psa. Před domem je parkovací stání pro auto. Nemovitost je vytápěna kombinovaným plynovým kotlem, napojena na IS. Dům je volný, ihned k dispozici – pěkné bydlení v okrajové části města s dobrou dostupností. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

3 099 000 Kč
včetně provize RK a právních služeb
Č.zakázky: HRK20-61002
Lokalita: Krasice
Město: Prostějov
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 252 m2
Užitná plocha: 220 m2
Zastavěná plocha: 172 m2
Obytná plocha: 220 m2
Plocha pozemku: 80 m2
Energetická náročnost:G