Prodej RD se zahradou v Němčicích nad Hanou, okr. Prostějov.

Nabízíme prodej domu se zahradou v Němčicích nad Hanou, které jsou střediskovou obcí s cca 2000 obyvateli a plnou občanskou vybaveností: základní, mateřská, umělecká škola, ordinace praktických a odborných lékařů, pošta, městský úřad, policie České republiky, nákupní možnosti, sportoviště.
Rodinný dům je situován v klidné části, s okolní zástavbou rodinných domů. Byl postaven v 80-tých letech jako třípodlažní, samostatně stojící, o zastavěné ploše 102 m2. Vyzděno z cihel a škvárobetonových tvárnic, izolace polystyrén 10 cm. Střecha pultová, krytina IPA, škvárobeton, prefaplotny, I- nosiče. Okna dvoukřídlá, plastová. Vytápění: ÚT plynový kotel DESTILA. Ohřev vody: elektrický bojler. Napojeno na vodovodní, plynovou a elektrickou přípojku, odkanalizováno ČOV.
Zahrada 584 m2, zatravněná, ovocné stromy, zděná stavba – sklad nářadí, skleník, vrtaná studna s napojením užitkové vody do domu. Oplocení kovovým plotem se vstupní brankou a dvoukřídlými kovovými vraty.
Dispozice domu: I. NP/suterén/: garáž, prádelna, kotelna, sklad o užitné ploše 64,2m2. Je zde umístěn plynový kotel, bojler, čerpadlo ze studny. Možnost vstupu po schodišti z interiéru nebo samostatně ze zahrady nebo vjezdem do garáže.
II.NP: betonové schodiště s keramickým obkladem, vstupní hala 20,5 m2 s obkladem stěn z masivu a se vstupy do prostorného pokoje, kuchyně /10 m2/ oddělené od jídelny /12 m2/, koupelny a WC. Schodiště do II. NP a suterénu.
III. NP: betonové schodiště s PVC krytinou a kovovým zábradlím. Vstup do 3 pokojů, - 21 m2, 18 m2, 15 m2. 1 pokoj je se samostatným vstupem. Ze schodiště je vstup na terasu.
Nemovitost je plně funkční, užívaná a udržovaná včetně zahrady. Nyní probíhá vyklízení a bude připravena pro nového majitele. Po rekonstrukci se tak stane moderním a příjemným místem pro bydlení a relaxaci.
Dobrou dopravní dostupnost do Němčic nad Hanou zajišťuje silnice II. třídy trasa Prostějov-Kroměříž-Vyškov, vlakové spojení na trase Brno-Přerov-Olomouc a dostupnost dálnice s nájezdem v Mořici, směr Brno - Vyškov, Kroměříž-Zlín. PENB ve stádiu zpracování, tohoto důvodu uvedena tř. ,,G´´. Financování zajistíme prostřednictvím našich finančních specialistů s konzultací zdarma.

Cena v RK
včetně provize RK a právních služeb
Č.zakázky: HRK22-61035
Lokalita: Němčice nad Hanou
Město: Němčice nad Hanou
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Terasa: ano
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 686 m2
Užitná plocha: 202 m2
Zastavěná plocha: 102 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 584 m2
Energetická náročnost:G