Prodej RD 5+1, Hr. Králové, Plotiště n. L., pozemek 2.067 m2

Prodej zděného podsklepeného jednopodlažního RD s obytným podkrovím o dispozici 5+1 s pozemkem o celkové výměře 2.067 m2 v okrajové části města Hradce Králové - Plotiště nad Labem. 1.PP s užitnou plochou 131 m2 nabízí schodiště, chodbu, 2x sklep, kotelnu a garáž. Užitná plocha 1.NP je 143 m2 a nalezneme zde zádveří, vstupní halu, schodiště do suterénu, chodbu, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelnu, WC a podloubí. Podkroví o užitné ploše 118 m2 obsahuje schodiště, chodbu, WC, nedokončenou koupelnu, šatnu, 4x pokoj a lodžii. Vytápění domu je ústřední plynové, podlahové, případně krb. Ohřev vody zajišťuje plynový bojler. Odpady jsou svedeny do splaškové kanalizace.

Příslušenstvím jsou zejména kotce pro psy, zahradní domek, pergola, zahradní jezírko, oplocení, vjezdová vrata, branka, zpevněné plochy, inženýrské sítě – přípojky. Součástí prodeje jsou i movité věci sepsané v majetkové podstatě dlužníka a to Komoda buk 3 ks, Křeslo světlé, Skříňka rohová tmavá, Myčka Electrolux, Mikrovlnná trouba Whirlpool, Horkovzdušná trouba Electrolux, Skleník tmavě hnědý, Komoda tmavě hnědá, Orchestrion tmavý, Sedák hnědý, Skříňka hnědá, Sedací souprava kožená, Psací stůl s nástavbou hnědý, Domácí kino Pioneer + 5ks reproduktorů, TV Plazma Pioneer 126 cm, Piano PETROF černé.

Jde o prodej nemovitých věcí sepsaných do majetkové podstaty dlužníka v rámci vedeného insolvenčního řízení. Předmětné nemovité věci tvořící funkční celek č. 1, a to pozemky parc. č. St. 1079, jehož součástí je stavba č.p. 635, parc. č. 1275/11 a geometrickým plánem nově oddělený a scelený pozemek parc. č. 1275/9 budou prodány zájemci s nejvyšší nabídkou, prodej bude podléhat souhlasům zajištěných věřitelů a soudu. V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, nás prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz.

Nabídku funkčního celku č. 2 s truhlářskou dílnou, rozestavěnou halou a pozemky o celkové výměře 2.906 m2 naleznete pod č. N/RSHK/158/22. Znalecké posudky na vyžádání.

Cena v RK
Č.zakázky: N/RSHK/157/22
Lokalita: Plotiště nad Labem
Město: Hradec Králové
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 5+1
Lodžie: ano
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Plocha: -
Užitná plocha: 392 m2
Zastavěná plocha: 210 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 2067 m2
Energetická náročnost:G