Prodej komerčního areálu Olomouc, Hálkova

Ke koupi nabízíme zajímavou investiční příležitost v Olomouci. Jedná se o komerční areál na strategickém místě Olomouckého přednádraží, na ulici Hálkova. Celý areál má plochu pozemku více jak 3.500 m2 a skládá se z hlavní třípodlažní kancelářské budovy, skladovací haly, obslužné a parkovací plochy a nezastavěného pozemku ve východní části areálu.

Hlavní kancelářská budova má cca 1.200 m2 podlahové plochy aktuálně využívané především jako kancelářské a prodejní prostory. První dvě podlaží jsou obsazeny platícími nájemníky a je tak na novém majiteli jestli v nájemních vztazích bude pokračovat a nebo je využije k vlastní potřebě. Ve třetím, podkrovním podlaží je prostor připraveny k dokončení vestavby buď opět na kanceláře nebo i k bytovým účelům. Prostory jsou ve velmi dobrém udržovaném stavu.

Na hlavní budovu navazuje skladovací hala s podlahovou plochou cca 600 m2. Ta je nyní také obsazena platícím nájemcem. V okolí budov se nachází takřka 4 desítky parkovacích míst a několik zděných garáží.

Velmi zajímavou a lukrativní částí je část nezastavěného pozemku o ploše cca 680 m2 směřující do ulice Smetanova a může tak být užíván i nezávisle na zbytku areálu, může být zastavěn a oddělen, vše již záleží na podnikatelském záměru investora.

Jedná se o strategicky umístěný areál s perfektní dopravní dostupností díky blízkosti hlavního nádraží a konečné stanice tramvaje na nedaleké Fibichově ulici. Svůj význam získá areál i díky právě chystanému projektu na místě bývalého STK v přednádraží u točny tramvaje.

Podrobné informace o technickém stavu, nájemních smlouvách a dalších aspektech s Vámi rád proberu osobně nebo přímo na prohlídce areálu.

44 900 000 Kč
Č.zakázky: HRK22-11004c
Lokalita: Hodolany
Město: Olomouc
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 3525 m2
Užitná plocha: 3525 m2
Zastavěná plocha: 1060 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 3525 m2
Energetická náročnost:G