Prodej exklusivního rodinného domu v Charvátech u Olomouce

Vážení klienti, tentokrát Vám přinášíme něco opravdu jedinečného. Prodej jednopodlažního rodinného domu jen pár minut jízdy od Olomouce. Samostatně stojící dům se nachází v klidné části obce Charváty na pozemku o celkové rozloze 1.329 m2.

Dispozičně je dům řešen jako 4+kk s podlahovou plochou cca 200 m2. Dominantní místností je velký obývací pokoj spojený s moderně zařízenou kuchyní a výhledem na terasu a celý pozemek. Prostorná ložnice rodičů, také s výhledem na zahradu je zařízena vestavěnými skříněmi a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V druhé části domu, která je prakticky oddělena spojovací chodbou, se nachází 2 dětské pokoje, prostorná koupelna s proskleným sprchovým koutem a vanou, technická místnost a samostatné WC. Dům je u vstupu také propojen s garáží s automatickými sekčními vraty.

Dům byl postaven v roce 2008 a následně v roce 2017 vkusně zmodernizován. V domě jsou použity kvalitní materiály a vybavení, jako například klimatizace v ložnici a obýváku, audio systém zabudovaný v podhledech, podlahové vytápění nebo dálkově ovládané předokenní žaluzie. Dům má bezpečnostní a kamerový systém a je vytápěn tepelným čerpadlem.

Přímo z obývacího pokoje je přístup na prostornou krytou terasu s markýzou a stahovacím bočním krytím. Ta je ideálním prostorem pro klidné rodinné posezení s výhledem na celý pozemek. Pozemek je udržovaný se vzrostlými stromy i okrasnými keři, je zde instalována závlaha i robotická sekačka Husqvarna. V zadní části pozemku je zóna s bazénem a saunou. Bazén o velikosti 3,5x6,5 m s pojízdným zastřešením, slanou vodou a protiproudem je obklopen terasou z dřevoplastu. Tato terasa navazuje na menší relaxační domek, o zastavěné ploše 50m2, kde se nachází prosklená sauna pro 5 osob, odpočinková místnost a sociální zázemí.

Charváty jsou výborně dostupné do Olomouce, autem cca 8 jízdy. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

14 990 000 Kč
Č.zakázky: HRK21-11002
Lokalita: Charváty
Město: Charváty
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+kk
Plocha: 1329 m2
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: 230 m2
Obytná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1329 m2
Energetická náročnost:G