Prodej chalupy Bílý Kříž

Pro milovníky klidu nabízíme k prodeji rekreační chalupu v nádherném prostředí CHKO Moravskoslezských Beskyd ze Slovenské strany (hranice cca 350m), okrajové části obce Klokočov. Chata se nachází cca 500 m od lokality Bílý Kříž, která je křižovatkou turistických cest (Visalaje, Gruň, Suľov, Malý Polom apod.) a v dobré dojezdové vzdálenosti od větších měst v okolí (Rožnov pod Radhoštěm a Frýdek Místek 40km, Žilina cca 70 km).
Zastavěná plocha chaty je cca 200m2, garáž (technická budova) 50m2. Využitelný prostor tvoří 2 nadzemní podlaží. V přízemí se nachází velký obývací pokoj krbovými kamny, kuchyně, pokoj, komora, chodba (zádveří) se schody do dalšího podlaží. Před vchodem je umístěná velkorysá terasa s venkovním posezením s krásnými výhledy. Ve 2. nadzemním podlaží další 4 pokoje s různou výměrou a koupelna (sprcha s toaletou). Dům je částečně podsklepen. Vytápění je řešeno jako teplovzdušné s krbovou vložkou, ohřev TUV bojlerem. Chata má vlastní studnu. Stavebně technický stav lze hodnotit jako dobrý.
Kolem celého objektu je zatravněný pozemek. Sousední nemovitosti v nerušící vzdálenosti. Přístup k chalupě je po zpevněné obecní komunikaci. Součástí nabídky je kromě samotné chaty a okolních pozemků s výměrou cca 7500m2 (trvalý travní porost) i dalších cca 12ha lesních pozemků a 2000m luk v katastru Klokočova (v podílovém vlastnictví). K prodeji pouze jako celek. Doporučujeme prohlídku. Bližší informace telefonicky.

5 990 000 Kč
včetně provize a právního servisu
Č.zakázky: NJICH45029PESA
Lokalita: Staré Hamry 1
Město: Staré Hamry
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chalupy
Plocha: -
Užitná plocha: 300 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 7500 m2