Prodej bytu 2+1 po kompletní rekonstrukci

Chcete bezpečí a vyšší standard za slušnou cenu? V dnešní době je obtížné najít řemeslníky, a právě pro Vás nabízíme byt 2+1 po kompletní rekonstrukci vč. vybavení. Stačí vzít kartáček na zuby a můžete bydlet. Dům je po revitalizaci z rok 2011 (tepelná izolace stěn a střechy, plastová okna) a nachází se v klidné části v blízkosti centra. Nachází se v 5.NP s výměrou 57 m2. Rekonstrukce bytu proběhla v r. 2017 - “od vstupních dveří po balkon” - nové podlahy, kabeláž + nový vysokorychlostní internet, koupelna, kuchyně a protihlukové stěny. Fond oprav = 1.960 Kč/měsíc. Pojištění, správa domu a společná elektřina + topení = 1.563 Kč/ měsíc.
Vchod je monitorován bezpečnostní kamerou. V tomto roce byla provedena renovace kotelny (levnější topení a teplá voda). Ideální místo pro pár i mladou rodinu díky své poloze a blízkosti školky i školy.
Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky (ZŠ, MŠ, SŠ, lékaři, obchod, zastávka MHD cca 5 minut od domu, pošta, obchodní centra, dětské hřiště). Tak tato nabídka je právě pro vás. Parkování možno před domem či na přilehlém parkovišti. Doporučujeme prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK Uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

1 810 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 18P267BO
Lokalita: Prostějov
Město: Prostějov
Typ objektu: Byty
Druh: 2+1
Počet podlaží: 5
Podlaží: 5
Balkon: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 57 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 57 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G