Prodej ŘRD 4+1, Hradec Králové - Piletice, pozemek 75 m2

Nabízíme Vám zděný podsklepený dvoupodlažní řadový RD o dispozici 4+1. Pozemek o zastavěné ploše 75 m2, na kterém stojí dům, se nachází v ulici Piletická v Hradci Králové, místní části Piletice. Vstup do domu je stejně jako vjezd do garáže od severu. V 1.PP je kromě garáže prádelna, 2 sklepy a pod terasou schovaná zimní zahrada. V 1.NP jsou obývací pokoj se vstupem na terasu (13 m2), jídelna s kuchyňským koutem, komora, chodba, zádveří a samostatné WC. Po točitém schodišti se dostaneme do 2.NP s ložnicí, 2 dětskými pokoji a koupelnou s WC. Vnitřní rozměry domu jsou cca 9,5 m x 6,0 m.

Vytápění domu a ohřev teplé užitkové vody zajišťuje plynový kotel. Dům je kromě el. také napojen na městský vodovod a veřejnou kanalizaci. Rozvody el. energie jsou původní z doby výstavby (Al). Okna jsou plastová a byla měněna před cca 15 lety. Na betonových podlahách je položena dlažba, plovoucí podlaha a koberce.

V tuto chvíli neudržovaná zahrada s jižní orientací se nachází na pozemku parc. č. 110/16, jež je ve vlastnictví Města Hradec Králové, se kterým se lze dohodnout na jejím pronájmu. Plocha oplocené zahrady je cca 120 m2.

Dům i okolí si můžete projít z pohodlí domova ve virtuální (3D) prohlídce, která je k této nabídce připojena. V této virtuální prohlídce si můžete i zhruba změřit rozměry jednotlivých místností, podívat se na půdorysy jednotlivých pater nebo si celý dům v řezech prohlížet se všech stran. Půdorysy Vám zašleme na vyžádání. V případě zájmu o bližší informace, k termínům prohlídek a podmínkám prodeje, mě prosím kontaktujte e-mailem na info@rshk.cz. Můžete mi i zavolat na moje přímé tel. číslo 720 467 437. Ing. David Křepinský

6 970 000 Kč
plus provize RK
Č.zakázky: N/RSHK/165/22
Lokalita: Piletice
Město: Hradec Králové
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+1
Balkon: ano
Terasa: ano
Garáž: ano
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 135 m2
Zastavěná plocha: 75 m2
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 75 m2
Energetická náročnost:G