Přízemní dům se zahradou na okraji obce

Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům o dvou bytových jednotkách 1+1 a 3+1 s uzavřeným dvorem, zahradou a pozemkem určeným pro stavbu domu, který se nachází v klidné části obce Sobůlky.
Dům je v původním stavu, suchý, před šesti lety proběhla výměna oken a částečně nová střecha. Po pravé straně domu je prostorná vstupní místnost, obývací pokoj, kuchyň, chodba do dvora, koupelna, WC, technická místnost a kamenný sklep.
Po levé straně je vstupní chodba, tři pokoje, kuchyň, koupelna, WC, chodba do dvora a následují hospodářské prostory.
Za obytnou částí je uzavřený dvůr a vedle domu je zahrada o výměře cca 300 m² a naproti domu je parcela o výměře 269 m², která je určená pro výstavbu domu, nebo se může využívat jako zahrada. Jedná se o poklidné, pěkné bydlení pouhých 5 km od Kyjova. Neváhejte a domluvte si prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

1 450 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 19K292RD
Lokalita: Sobůlky
Město: Sobůlky
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: jiná
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 902 m2
Užitná plocha: 153 m2
Zastavěná plocha: 153 m2
Obytná plocha: 132 m2
Plocha pozemku: 548 m2
Energetická náročnost:G