Polyfunkční nemovitost s potenciálem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji polyfunkční dům ve Veselí nad Moravou na ul. Zámecká umístěný na frekventovaném tahu z Kyjova do Veselí nad Moravou.
Jedná se o třípodlažní víceúčelový objekt, který prošel cca v r. 2010 rozsáhlou rekonstrukcí (vnitřní i vnější část budovy) a je tak ve velmi dobrém technickém stavu.
V I. NP nabízené nemovitosti se nachází prodejna kuchyní + showroom. Na tento prostor navazují ve dvorní části další, v tento moment nevyužívané, nebytové prostory a garáže.
II. NP tvoří kancelářské prostory se vstupem na terasu a do dvorního traktu. Celé II. NP budovy, vč. půdní vestavby nad dvorním traktem, je pronajato.
Ve III. NP se nachází zrekonstruovaný byt o velikosti cca 120 m².
V zadní části pozemku je umístěn samostatný byt o velikosti cca 45 m².
Neopomenutelným bonusem této nemovitosti je možnost předního i zadního přístupu, vč. bezproblémové možnosti parkování několika automobilů v garážích i na nekrytých venkovních plochách.
Předmětná nemovitost je součástí obchodního majetku společnosti. Prodej je realizován formou prodeje společnosti s čistou obchodní historií a bez závazků.
V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o prohlídku kontaktujte makléře. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
cena v RK
Č.zakázky: 22H199PO
Lokalita: Veselí-Předměstí
Město: Veselí nad Moravou
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 603 m2
Užitná plocha: 741 m2
Zastavěná plocha: 383 m2
Obytná plocha: 183 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G