Pohostinství podíl ½ a pozemek podíl 1/5 - Našiměřice

Nabízíme vám exkluzivně, v rámci probíhajícího insolvenčního řízení, podíl o velikosti ½ ( jedna polovina ) na nemovitosti čp.75, která stojí na pozemku parc.č.st.89 a podíl o velikosti ½ ( jedna polovina ) na pozemcích parc.č.st. 88/1 a parc.č.st 89 a dále podíl ⅕ ( jedna pětina ) na pozemku parc.č.3332 v obci Našiměřice , okres Znojmo.
Pozemek parc.č. St. 88/1, k.ú. Našiměřice o výměře 214 m2je zatravněný pozemek s porosty. Pozemek parc.č. St. 89, k.ú. Našiměřice o výměře 554 m2je z části zastavěn stavbou č.pop. 75 a přístavbou skladu, je zatravněn.Nemovitost čp.75 - pohostinství a obchod - jedná se o samostatně stojící stavbu občanského vybavení s jedním nadzemním podlažím. Přístup a příjezd je zajištěn po zpevněné asfaltové komunikaci ve vlastnictví obce Našiměřice. Stavba je dřevěná, střecha sedlová, krytina plechová. Vnitřní obklady keramické. Okna dřevěná. Podlahy PVC a dlažba. Vytápění tuhá paliva a el. přímotopy. Elektroinstalace 230V a 400V. Zdroj teplé vody el. bojler, kanalizace do jímky. Vybavení kuchyně kuch. linka a dřez. Vnitřní vybavení umyvadlo a WC. S objektem je propojen zděný sklad, střecha hliníková, kovové schodiště, bez vytápění
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

430 750 Kč
Č.zakázky: IR1772021
Lokalita: Našiměřice
Město: Našiměřice
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: obchod
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1590 m2
Užitná plocha: 146 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 822 m2
Energetická náročnost:G