Podnikejte na lukrativním místě

Nabízíme k pronájmu krásný nebytový prostor o výměře 26 m2 umístěný v I. patře budovy na ul. Příční v Hodoníně (v přiloženém půdorysu označeno č. 219). Tento lze pronajat samostatně, ale i v kombinaci s bezprostředně sousedícím nebytovým prostorem o výměře cca 25 m2, který je nabízen samostatně pod č. zak. 19H037PO. Nábytek a vybavení prostoru je majetkem stávajícího nájemce. V případě zájmu lze dle sdělení stávajícího nájemce jednat o odkoupení.
Prostor lze využít pro služby (vyjma kosmetiky a výživového poradenství, které jsou již v budově zastoupeny) či kanceláře. Do nabízeného prostoru je přivedena voda. WC je společné s dalšími třemi prostory na patře. Záloha na služby 1.000,--Kč (vodné a stočné, plyn, elektro). Volné k datu 1. 4. 2019.
Podmínky nájmu:
- první splátka nájemného ve výši 6.000,--Kč + záloha na služby ve výši 1.000,--Kč při podpisu nájemní smlouvy
- kauce ve výši 7.000,--Kč při podpisu nájemní smlouvy
- další platby nájemného + záloha na služby vždy ke 20. dni měsíčně předem
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

6 000 Kč/měsíc
+ služby
Č.zakázky: 19H036PO
Lokalita:
Město: Hodonín
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: jiný
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220
Voda: obecní vodovod
Plocha: 25 m2
Užitná plocha: 25 m2
Zastavěná plocha: 25 m2
Obytná plocha: 25 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G