Penzion se 14 pokoji - Bad Neualbenreuth - Německo

Dovolujeme si Vám nabídnout zavedený penzion s restaurací poblíž města Neualbenreuth. Nachází se na klidném, fantastickém místě v obci Motzersreuth.
Penzion s restaurací byl postaven v roce 1980 a v roce 2002 rozšířen a kompletně zrekonstruován.
V přízemí se nachází restaurace s moderní kuchyní z nerezové oceli, recepce, stejně jako skladovací a chladicí místnosti pro restauraci. Toalety pro ženy a muže jsou také na této úrovni.
V 1. patře bylo umístěno 8 pokojů. 5 dvoulůžkových a 2 jednolůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou a toaletou. Polovina vysoce kvalitních zrekonstruovaných pokojů má balkon a druhá polovina terasu před pokoji.
V 1. patře jsou hostům k dispozici dalších 6 pokojů. Třílůžkový pokoj, 4 dvoulůžkové pokoje a 1 jednolůžkový pokoj, všechny se sprchou a WC.
2. podkroví bylo rozšířeno pro provozovatele a nabízí vám 60 metrů čtverečních obytného prostoru.
V prostoru pro hosty má pavilon plný suterén, pro výdejní systém a jako externí úložiště pro restauraci.
Venkovní zařízení je vysoce kvalitní, se zpevněným venkovním prostorem, zelenými plochami a vodním tokem a volně stojícím pavilonem. Tuto velmi zajímavou nabídku doplňují 3 garáže a nejméně 15 parkovacích míst pro osobní automobily.
Přesvědčte se o krásné lokalitě a velmi dobrém stavu a špičkovém vybavení této nemovitosti.
V roce 1284 se jméno Neualbenreuth objevilo ve farním adresáři, který umožnil rozlišovat mezi Altalbenreuth a Neualbenreuth. Před tím se jmenoval Albenreuth. Od vzniku Neualbenreuthu existuje staletí staré historické spojení mezi tím, co je dnes téměř opuštěným sousedním městem Altalbenreuth. V polovině 14. století se Neualbenreuth stal předmětem magistrátu města Eger (česky: Cheb) poté, co klášter ve Waldsassendenu Ort prodal svůj příjem městu Eger. Po několika letech se Neualbenreuth vrátil do vlastnictví kláštera Waldsassen a byl rozšířen jako farní a školní místo. Od 16. do 19. století se jurisdikce každoročně měnila mezi Waldsassenským klášterem a městem Eger. Neualbenreuth byl takzvanou smíšenou vesnicí ve zvláštní právní oblasti Frais. Od roku 1989 se okres Sibyllenbad vyvinul v zdravotní středisko s lázeňským centrem, lázeňským parkem, lázeňským domem Maiersreuth, tzv. Koupacím chrámem a léčebnou cestou, která byla v roce 1998 oficiálně uznána jako léčivé prameny. Neualbenreuth se od té doby mohl nazývat státem uznávaným letoviskem.
Obec Motzersreuth je asi 6 km od Sibyllenbadu.

650 000 EUR
Č.zakázky: KM3420
Lokalita:
Město:
Typ objektu: Komerční objekty
Druh:
Plocha: -
Užitná plocha: 571 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 6735 m2