Objekt pro výrobu vína na prestižní adrese

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý objekt, halu se skladovými a výrobními prostory a s příslušenstvím, který se nachází ve městě Bzenec.
Celková výměra pozemku je 2077 m², z toho hala má 450 m² a ostatní je venkovní, zpevněná a manipulační plocha.
V 1. NP je výrobní hala o výměře 340 m², šířka je 12,9 m, délka je 26,7 m a výška haly je 6,5 m, dále je zde příruční sklad, chodba, sociální zařízení a šatna. Ve 2. NP je chodba, kanceláře a kuchyň. Kompletní rekonstrukce objektu proběhla v roce 2009 a je vypracovaná projektová dokumentace novostavby - přístavbu haly expedice a bylo již vydáno stavební povolení.
Součástí budovy je klimatizace pevně zabudovaná v prostoru pro výrobu, kterou tvoří chladící centrála C2W5, chladící agregát TAE EVO 161, klimatizační výměníky GEA GOEDHART a hydraulické rozvody. Dále je v budově zabudován kamerový systém. Objekt pro výrobu vína se prodává včetně vybavení a technologie pro výrobu vína, kompletní seznam je k dispozici na vyžádání u makléře. Jedná se o zajímavou nabídku, doporučuji prohlídku. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena v RK
cena v RK
Č.zakázky: 20K009PO
Lokalita: Bzenec
Město: Bzenec
Typ objektu: Komerční objekty
Druh: výroba
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 2077 m2
Užitná plocha: 560 m2
Zastavěná plocha: 460 m2
Obytná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1617 m2
Energetická náročnost:G