Novostavba bungalovu 4+KK (99 m2) Tachov

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji novostavbu rodinného domu - bungalovu v Tachově, která bude vybudována v nové obytné lokalitě za sídlištěm Rapotín, kde v současné době probíhá výstavba IS a komunikací. Dům bude umístěný na pozemku o velikosti 596 m2. Zastavěná plocha domu bude 118 m2, užitná plocha 99 m2.

Předmětem prodeje je difúzně uzavřená dřevostavba RD 4+kk (zádveří, chodba, kuchyně, spíž, obývací pokoj, tři ložnice, koupelna s jedním umyvadlem a vanou, samostatné WC a technická místnost) s valbovou střechou s černou krytinou, zastřešeným vstupem a dřevěnou konstrukcí zastřešení terasy. Konstrukční systém dřevostavby bude z masivních šroubovaných dřevěných panelů DEKPANEL. Vytápění domu bude podlahové - elektrické, ohřev vody tepelným čerpadlem. Ve standardu je již rekuperace.

Třída energetické náročnosti budovy bude velmi úsporná - B. Jedná se o tzv. inteligentní dům - chytré ovládání topení, osvětlení, dům bude mít zabezpečení a hlídání spotřeby vody, vše bude možné ovládat přes telefon. Interiérové materiály může budoucí uživatel domu individuálně ovlivnit dle vlastního výběru u dodavatele. V obývacím pokoji bude také vývod na komín pro krbová kamna nebo krb. Objekt bude napojen na vodovod, tlakovou kanalizaci, elektřinu. Cena nezahrnuje oplocení pozemku a kuchyňskou linku. Předpokládaný termín dokončení výstavby - do 31.12.2022, bude upřesněno s případným zájemcem. S financováním koupě nemovitosti Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

6 288 000 Kč
Č.zakázky: SF7421
Lokalita: Tachov
Město: Tachov
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+kk
Terasa: ano
Nízkoenergetický: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380,nová
Voda: obecní vodovod
Plocha: 596 m2
Užitná plocha: 99 m2
Zastavěná plocha: 118 m2
Obytná plocha: 99 m2
Plocha pozemku: 478 m2
Energetická náročnost:B