Nemovitost k bydlení nebo chalupaření

Milujete klid, pohodu a krásnou přírodu? Pak je možná naše nová nabídka určena právě vám.
V obci Suchov, která leží na okraji chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, nabízíme k prodeji udržovaný jednopodlažní rodinný dům/chalupu o velikosti 3+1 s dvorkem a hospodářským zázemím na pozemcích o celkové výměře 1267 m².
Přední část rodinného domu (obývací pokoj, kuchyň + garáž) byla postavena ve 20. - 30. letech minulého století. V 90. letech byl dům rekonstruován - došlo k přístavbě podkrovního pokoje, ložnice, chodby, spíže a sociálního zařízení. Sociální zařízení bylo opětovně rekonstruováno před cca 5 lety. V rámci rekonstrukce došlo současně k výměně střešní tašky a k rekonstrukci rozvodů elektřiny (měď). Vytápění domu je řešeno plynovými topidly. Jako alternativní zdroj tepla lze využít sporák na tuhá paliva umístěný v kuchyni a/nebo kamna v ložnici. Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Na zahradě je vybudován vrt, z něhož je možné prostřednictvím domácí vodárny zásobovat za předpokladu úpravy vody i dům. Přístup k domu je zajištěn po obecní komunikaci. Vjezd před domem a garáž nabízí bezproblémové parkování dvou osobních automobilů.
V uzavřené dvorní části se nachází hospodářské přístavky - místnost s krbem k příležitostnému posezení, sklep a kůlna. Ve dvorním traktu je k dispozici udírna a venkovní WC. Na dům navazuje mírně svažitá zahrada s ovocnými stromy - převážně švestky a jabloně.
Nemovitost není zatížena žádnými omezeními vlastnického práva, je tedy vhodná jako předmět ručení při čerpání hypotečního úvěru. S financováním vám v případě zájmu rovněž rádi pomůžeme. Samozřejmostí je zajištění komplexního právního servisu spojeného s převodem vlastnického práva.
V případě, že máte zájem o prohlídku či máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

3 190 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 22H209RD
Lokalita: Suchov
Město: Suchov
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Garáž: ano
Parkovací stání: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 1267 m2
Užitná plocha: 218 m2
Zastavěná plocha: 658 m2
Obytná plocha: 118 m2
Plocha pozemku: 609 m2
Energetická náročnost:G