Nebytové prostory na frekventované ulici

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k pronájmu pěkné, jednoduše, ale vkusně zařízené, prostory umístěné na frekventované ul. Národní třída v Hodoníně.
Prostory o celkové výměře cca 370 m², které jsou umístěny ve II. NP budovy, jsou rozděleny do několika částí - bývalý gastro provoz o výměře cca 105 m² s kapacitou cca 80 míst vhodný pro provoz restaurace, pořádání různých společenských akcí, ale i jako centrum kultury či služeb, přípravna pokrmů, plně vybavená kuchyň (pozn.: zařízení kuchyně je ve vlastnictví bývalého provozovatele a o jeho odkoupení lze jednat), mycí centrum, skladové a kancelářské prostory a sociální zázemí. Prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou a klimatizací. Nabízené prostory jsou přístupné z ul. Národní třída i přilehlého parkoviště od obchodního domu IRO ve vlastnictví Města Hodonín, kde je současně možnost parkování.
Podmínky nájmu: nájemné 30.000,--Kč/měsíc + zálohy služby, provize RK ve výši jednoho měsíčního nájemného, kauce ve výši trojnásobku měsíčního nájemného (možnost dohody). Pro více informací kontaktujte RK. V případě dlouhodobého zájmu o pronájem těchto prostor jsou majitelé připraveni jednat o zvýhodněných podmínkách nájmu. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

30 000 Kč/měsíc
+ zálohy na služby, + služby RK
Č.zakázky: 22H230PO
Lokalita: Hodonín
Město: Hodonín
Typ objektu: Hotely penziony a restaurace
Druh: hotel
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 370 m2
Užitná plocha: 370 m2
Zastavěná plocha: 370 m2
Obytná plocha: 370 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G