Nadstandardní bydlení v klidné lokalitě

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu domu 4+kk s velkou terasou, zahradou a parkovacím stáním, která se nachází v klidné lokalitě v katastru Nětčice u Kyjova.
Dům byl kolaudován v roce 2019, je nepodsklepený se šikmou, pultovou střechou, v domě je podlahové elektrické vytápění, výhodou je krb, čidla jsou v každé místnosti, venkovní žaluzie na dálkové ovládání a v celém domě je zabezpečovací systém.
1. NP je dispozičně řešené následovně - vstupní chodba, koupelna s technickou místností, prostorná, plně vybavená kuchyň s jídelnou, obývacím pokojem, schodiště do patra a vstupem na velkou terasu.
2. NP - chodba, ložnice se šatnou, velká koupelna a dva pokoje
Za domem je terasa pro relaxaci a grilování o velikosti cca 28 m² s pěkným výhledem do krajiny a zatravněná zahrada. Vedle domu je zpevněná plocha kde můžou parkovat dvě auta s možností předělání na kryté parkoviště.
Zdali Vás tato nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu C.

7 800 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 21K173RD
Lokalita: Nětčice u Kyjova
Město: Kyjov
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+kk
Terasa: ano
Parkovací stání: ano
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: 307 m2
Užitná plocha: 194 m2
Zastavěná plocha: 83 m2
Obytná plocha: 166 m2
Plocha pozemku: 224 m2
Energetická náročnost:C