Místo pro váš odpočinek

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rekreační chatu v chatové oblasti Paseky v obci a k.ú. Vřesovice.
Částečně podsklepená chata typu “A” je tvořena dřevěnou rámovou konstrukcí na betonových základech. Strop nad 1. podzemním podlažím zapuštěným pod terénem je betonový, mezi 1. nadzemním podlažím a podkrovím dřevěný. Střecha je pokryta vlnitým hliníkovým plechem.
V suterénu chaty se nachází skladové místo a elektrický bojler. Vyvýšené přízemí je tvořeno terasou, pokojem, kuchyňkou, jídelnou a koupelnou se sprchou a záchodem. Podkroví, v němž se nachází dvě samostatné ložnice se šikmým stropem, je přístupné po žebříkovém schodišti.
Okna jsou dřevěná, osazena dvojsklem. Vytápění chaty je řešeno litinovými kamny na tuhá paliva. Chata je napojena na elektřinu. Přívod vody je řešen dočasně ze studny sousední chaty. Odpadní voda je svedena do žumpy umístěné za chatou.
Celý pozemek je oplocen, zatravněn a osázen okrasnými a ovocnými stromy (jabloň, švestka, mirabelka, smrky, apod.).
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

890 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 20H183CH
Lokalita: Vřesovice
Město: Vřesovice
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chaty
Terasa: ano
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Plocha: 640 m2
Užitná plocha: 78 m2
Zastavěná plocha: 37 m2
Obytná plocha: 78 m2
Plocha pozemku: 603 m2