Místo pro realizaci snu o bydlení

Toužíte po vlastním bydlení, máte v hlavě spoustu nápadů, a hledáte místo, kde se můžete realizovat? Možná pro vás máme ideální místo.
Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3+1 umístěnou v blízkosti parku na ul. Lány ve Veselí nad Moravou. Jednotka o užitné ploše 76,2 m² (byt 72 m², sklep 4,2 m²) je umístěna ve 4. patře panelového bytového domu a je určena ke kompletní rekonstrukci. Byt nabízí po provedení menšího stavebního zásahu ideální dispozici - tři neprůchozí pokoje, kuchyň, prostornou vstupní chodbu, sociální zařízení a lodžii. K ukládání nepotřebných či sezónních věcí lze využít neobvykle velký sklep.
V rámci revitalizace bytového domu došlo k jeho zateplení, zhotovení nové fasády, výměně oken, opravě střechy, stupaček, atd. K dispozici je výtah pro vozíčkáře. Vzhled domu, ale i stav jeho společných prostor, svědčí o slušnosti jeho obyvatel a jejich aktivnímu přístupu k řešení případných oprav či úprav v bytovém domě a jeho okolí.
V bezprostřední blízkost domu se nachází Penny market, který zaručí nejen možnost nákupu téměř vždy, když si vzpomenete, ale i bezproblémovou možnost parkování.
V případě jakýchkoliv dalších informací či v případě zájmu o prohlídku se na nás neváhejte obrátit. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí energetickou třídu D.

3 350 000 Kč
včetně provize
Č.zakázky: 22H190BO
Lokalita: Veselí-Předměstí
Město: Veselí nad Moravou
Typ objektu: Byty
Druh: 3+1
Počet podlaží: 4
Podlaží: 4
Lodžie: ano
Parkovací stání: ano
Plocha: -
Užitná plocha: 76 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 72 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:D